Фанат Голанда серед суддів

Манчестер Сіті на останніх хвилинах зустрічі вирвав перемогу у дортмундської Боруссії (2:1). Звитягу приніс Філ Фоден.

Більше про матч МанСіті на останній хвилині матчу вирвав перемогу у Боруссії у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Після завершення гри лінійний арбітр матчу румун Октавіан Шовре підійшов до нападника гостей з Німеччини Ерлінга Голанда у підтрибунному приміщенні та попросив у нього автограф. 20-річний футболіст не відмовив та розписався для арбітра на жовтій картці.

Здається, хтось відсудив поєдинок, коли на футбольному полі бігав один з найулюбленіших гравців рефері.

До слова, Голанд не покинув поле без результативних дій. Норвежець відзначився гольовою передачею на Марко Ройса, який забив єдиний гол у зустрічі за німецьку команду.

Арбітр взяв автограф у Голанда: відео