Відомо, що українка зустрінеться на корті з 37 ракеткою світу – бельгійкою Елізе Мертенс. За словами Еліни Світоліної, це буде складна, але гарна гра.

Мертенс теж чудово почала цей сезон, вона показує хороший результат. Нас чекає дуже складний матч, але я готова та сподіваюся, що вийде гарна гра. Я викладуся на всі сто, як завжди,
– розповіла Еліна Світоліна.

Українська тенісистка, яка займає 4 щабель у світовій кваліфікації, вже є фавориткою на престижних змаганнях. Такий почесний статус "чинить невеликий тиск, але з іншого боку, надає додаткової впевненості".

Читайте також: Світоліна прокоментувала результати поєдинку з Костюк

Окрім цього, Еліна Світоліна зазначила, що прагне стати першою ракеткою світу. Хоч це буде непросто, українка все ж боротиметься за почесний титул.

"Звичайно, я бачу себе першою ракеткою світу, але водночас я ні на мить не забуваю, що потрібно працювати, щоб піднятися на вершину, бо немає ніяких способів скоротити дорогу туди. Треба виходити на корт, робити свою справу так добре, як тільки ти можеш", – додала Еліна Світоліна.

Нагадаємо, що українська тенісистка Еліна Світоліна у 1/8 Australian Open обіграла Десіну Аллертову із Чехії і пробилася у чвертьфінал змагань у Мельбурні.