Для перемоги відомій тенісистці довелося здолати свою співвітчизницю Марту Костюк. Остання цьогоріч стала справжньою сенсацією, адже їй лише 15 років і вона наймолодша учасниця змагань у серії Великого шолома.

Свою перемогу прокоментувала Еліна Світоліна, зазначивши, що важко боротися зі співвітчизницею.

Вперше в кар'єрі вийти до четвертого кола – для мене це дуже особливо. Я завжди любила приїжджати на Australian Open, але ніколи не проходила далі за третій раунд. Шкода, що мені довелося грати проти українки, завжди важко грати проти співвітчизниці, але я рада, що досі у грі... Безумовно, її (Марту Костюк, – ред.) чекає велике майбутнє, і ми ще почуємо про неї,
– розповіла Еліна Світоліна.

Окрім цього, емоціями після тенісного поєдинку поділилась також 15-річна українка Марта Костюк, яка розповіла, що вперше змагалась з тенісисткою такого рівня, тому від початку була не впевнена у своїй перемозі. Однак дівчина отримала досвід, який надалі допоможе їй здобувати перемоги.

Від сьогоднішнього матчу я придбала досить багато. Скільки коштує годинний урок від Світоліної? А я отримала його безкоштовно. Я знаю, що можу грати набагато краще,
– зазначила Марта Костюк.

Зазначимо, що Australian Open проводиться щорічно і є найбільшим тенісним турніром Австралії із призовим фондом у 55 мільйонів австралійських доларів.