Про майбутнє фехтувальниці

30-річна українська фехтувальниця зараз не думає про своє повернення. Ольга Харлан зізналась, що зможе дати відповідь щодо свого майбутнього через три місяці.

Це цікаво Не уявляю, як буду фехтувати за іншу країну з іншим прапором, – Харлан про зміну громадянства

"Ще болить. Тому я рада, що у мене в житті з'явилися такий проєкт "Танці з зірками". Я працюю, втомлююся, фізична праця присутня в житті, але не через фехтування. Чого мені й хотілося", – розповіла спортсменка.

Ольга дала усім прихильникам надію на те, що таки ще візьме до рук шаблю та буде підкорювати міжнародні змагання.

Всі, хто мене знає, розуміють – все буде. Мені мій менеджер Юра Шаповалов говорить: "Оль, я знаю тебе. Через три місяці ти станеш в стійку". Я відповідаю: "Юра, ні. Мені потрібно скучити",
– зазначила Харлан.

Харлан: Це проблема – я не вмію сачкувати

Зараз дівчина навіть не хоче думати про фехтування. Ольга зізналась, що не вміє відпочивати. Але зараз настав чудовий час дозволити собі це.

Зараз я навіть не хочу думати про це. Я дозволила собі не думати про це. Коли ти 21 рік в цьому виді, то привчаєш себе до постійної роботи і навіть немає думок про відпочинок. Я не вмію відпочивати, мені совість не дозволяє. Це проблема – я не вмію сачкувати. Але ось я собі нарешті дозволила це,
– відповіла титулована спортсменка.

Неймовірна Харлан: головне про досягнення

  • Ольга Харлан назавжди записала себе в історію фехтування. Спортсменка стала першою шаблісткою в активі якої є чотири індивідуальних "золота" чемпіонатів світу.
  • Вже на першій Олімпіаді-2008 у Пекіні Ольга стала олімпійською чемпіонкою у командній шаблі. У 2012 році у Лондоні Харлан стала третьою вже в індивідуальній шаблі.
  • А от 2016 рік став ще більш тріумфальним – "срібло" та "бронза" на Олімпіаді-2016 у Ріо.
  • Олімпійські ігри-2020 у Токіо стали найгіршими у кар'єрі українки. Харлан вилетіла вже після першої сутички.