Микита Шевченко є вихованцем донецького Шахтаря. Він навчався в клубній академії "гірників". Його ж рідня і далі залишилася мешкати в Горлівці. Не покинули вони місто і тоді, коли туди прийшли російські окупанти у 2014 році. Як і після 2022 року, коли почалося повномасштабне вторгнення російської армії.

Варте уваги Вихованець Динамо опинився у російському Зеніті: кияни вигнали його через батька-терориста

Микита Шевченко пояснив, чому його батьки так і не виїхали з Горлівки.

"Війна. Дуже важко, люди виживають. Мої батьки там через те, що моя бабуся не ходить та вони за нею наглядають. Вони не можуть поїхати від неї. Я не бачив маму з батьком вже чотири роки, хіба що по відеозв'язку. Там проблеми є з водою, мій тато ходить на рудник. Зі світлом ніби все нормально", – розповів футболіст.

Відтак Микита Шевченко очікує на закінчення війни, щоб нарешті побачитися з батьками наживо.

"Сподіваюсь, що війна завершиться якомога швидше і нашою перемогою. Перше, що я зроблю після її завершення, то поїду в Горлівку до родичів", – відзначив Микита Шевченко.

  • Микита Шевченко з 2011 до 2019 років був на контракті в донецькому Шахтарі. Але за цей час зіграв за команду лише шість матчів. Натомість чимало часу провів в оренді. У тому числі в Маріуполі (але за головну команду так і не зіграв), Зорі та Карпатах.
  • Саме до Зорі він перейшов у 2019 році, коли в нього закінчився контракт з Шахтарем.
  • В січні 2023 року перейшов як вільний агент до Олександрії.