Солідний матч Миколенка

Захисник збірної України отримав місце у стартовому складі Евертона. Віталій Миколенко відіграв усі 90 хвилин, але не допоміг "ірискам" уникнути ганебної поразки від аутсайдера АПЛ.

Варте уваги Евертон може звільнити Бенітеса з посади головного тренера, – ЗМІ

Підопічні Рафаеля Бенітеса несподівано програли на виїзді Норвічу з рахунком 2:1. Єдиний гол у складі гостей на 60-й хвилині забив Рішарлісон.

Статистичний портал WhoScored високо оцінив гру Миколенка. Футболіст отримав 6.8 – це друга найвища оцінка у складі "ірисок" за матч. Найкращим гравцем гостей став інший оборонець Бен Годфрі – 7.0.

Щоправда, міг Миколенко солідно зіпсувати свій дебют в АПЛ. Українець необачно віддав передачу на голкіпера, м'яч перехопив гравець Норвіча, але невдало реалізував вихід віч-на-віч.

Норвіч – Евертон: оцінки за гру / Скриншот із WhoScored

• Після 19-ти зіграних матчів Евертон йде 15-м у таблиці АПЛ, маючи у своєму активі 19 очок.
  • Матч проти Норвіча не став першим для Миколенка у футболці Евертона. Українець зіграв за "ірисок" у Кубку Англії.