У середині лютого відомого боксера В'ячеслава Узелкова терміново госпіталізували. Швидка доставила зіркового фітнес-тренера до однієї з київських лікарень.

До теми "Я вижив": колишній український боксер, який пережив інсульт, потрапив у лікарню

Узелков тримає інтригу

На щастя, цей іспит спортсмен склав на відмінно. Проте невдовзі на В'ячеслава очікує третя операція, яка відбудеться у Вінниці. Про це Узелков повідомив на своїй сторінці інстаграму.

Лікування триває / instagram..com/uzelkov_official

Також фітнес-тренер опублікував світлину зі своїм домашнім улюбленцем та новою обраницею. Втім, В'ячеслав продовжує тримати в таємниці її ім'я та навіть зовнішність. На фото він за допомогою фільтру розмив силует майбутньої дружини, яка тримає собаку.

"Я повернувся та на мене чекають двоє: Він і Вона. Я знову щасливий", – підписав світлину Узелков.

Улюблений пес та кохана Узелкова / instagram.com/uzelkov_official

Зазначимо, що Узелков не ділиться подробицями лікування. Відомий фітнес-тренер лише повідомив, що проблеми зі зоров'ям пов'язані через заняття професійним спортом.

Особисте життя Узелкова

  • Нагадаємо, що В'ячеслав Узелков востаннє провів бій у квітні 2014 року. Тоді вінничанин поступився сербу Геарду Аєтовичу.
  • Наступного року Узелков переніс інсульт. Спортсмену тоді було лише 35 років.
  • В'ячеслав був одружений з фітнес-тренеркою Мариною Боржемською. Їхній шлюб тривав 22 роки. Пара розійшлася у 2021 році. Вони виховували двох дітей – сина Роберта (2009) та дочку Олівію (2012).
  • Наприкінці 2023 року Узелков повідомив, що одружується вдруге. Проте свою обраницю тримає в таємниці.