В'ячеслав Узелков перебуває у лікарні. 44-річний колишній боксер повідомив неприємну звістку на своїй сторінці у соцмережі, виклавши коротке відео із медичного закладу.

Читайте також Докази травми дуже сумнівні: ексчемпіон запідозрив Ф'юрі у брехні після перенесення бою з Усиком

Колишній боксер потрапив у лікарню

Наразі у минулому професійний спортсмен приймає крапельниці та показав частинку лікарняної палати. Узелков не повідомив, що саме із ним трапилось, а лише додав, що не дасть спокою ворогу, написавши патріотичну гасло.

Усім привіт. Я вижив і не даю спокою ворогам. Слава Україні,
– написав Узелков.

Узелков потрапив у лікарню
Узелков потрапив у лікарню / Скриншот із інстаграму В'ячеслава

Пригадаємо, що квітні 2014-го Узелков провів свій останній бій, у якому програв сербу Геарду Аєтовичу. Вже у 2015-му році в українського боксера був інсульт. У 2020-му році перед своїм 41-річчям колишній боксер зазначив, що пережив у своєму житті деякі моменти, при яких мав загинути.

У житті В'ячеслава було й скандальне та болісне розлучення із фітнес-тренеркою Мариною Боржевською, з якою прожив у шлюбі 22 роки, виховуючи двох дітей. Він навіть ходив шукати щастя на шоу "Одруження наосліп", але віддав каблучку, зазначивши, що досі не згасли почуття до колишньої дружини.

Наприкінці 2023-го року Узелков повідомив, що вдруге одружується. Ведучий повідомив про заручини із обраницею, яку приховує від загалу.