Дар'я Блашко повернулася до Чернігова після зимової Олімпіади-2022 в Пекіні. Саме через декілька днів після неї Росія і розпочала вторгнення до України. В ексклюзивному інтерв'ю сайту 24 каналу біатлоністка розповіла, як проходили перші дні в місті після початку війни, як і чому вона вирішила поїхати звідти. А також про допомогу українським військовим.

Нагадаємо Народний депутат Іван Крулько став новим президентом Федерації біатлону України

"Після Олімпіади ми приїхали до Чернігова та були там, коли почалося вторгнення. Спершу перебували на базі, а потім вже виїхали в інше місце. Ми застали сильні обстріли. Потім вирішили, що потрібно виїжджати. Чули інформацію, що Чернігів можуть взяти в кільце, і все може повторитися, як у Маріуполі. Нам пощастило з виїздом, бо ми проїхали цей шлях відносно швидко. Ми були в Чернігові три тижні. Встигли виїхати до того, як підірвали міст, це сталося за день чи два", – розповіла Дар'я Блашко.

Далі спортсменка опинилася в Словенії. І вирішила звідти допомагати українським військовим.

"Дізналася, що одна спортсменка зі Словенії хотіла допомогти. Я попросила у неї дещо іншу допомогу, хотіла допомогти українським військовим. Тому звернулася до неї з таким запитом. Вона дістала те, що було потрібно. Також я купувала за свої кошти дрон, на другий дрон ми зібрали кошти в інстаграмі. А потім все це відправили до Чернігова", – розповіла Блашко.

Біатлоністка висловила сподівання, що її внесок "хоч якось допоміг"..

"Якщо кожен буде робити, хоча б маленьку добру справу, то перемога прийде швидше", – переконана Блашко.