Повномасштабна російська агресія проти України триває майже десять місяців. Щодня від російських ракет та снарядів гинуть мирні громадяни нашої країни.

Читайте також "Можу вдарити Усика по приколу": прихильник Кадирова запропонував допомогу Ф'юрі

Проте ці обставини мало зачіпляють чиновників із Всесвітньої боксерської асоціації (WBA). В асоціації вирішили, що російські та білоруські боксери не повинні нести відповідальність за війну, яку розв'язало керівництво їх держав. WBA повернула спортсменів із РФ та Білорусі у рейтинги своєї асоціації.

"Спортсмени з Росії та Білорусі не є солдатами або частиною уряду, тому вони не мають жодного відношення до війни проти України або будь-якого конфлікту, що триває. Однак було визначено, що будь-який боєць, який висловлюється за війну чи бере участь у ній, буде негайно вилучений.

Заради спорту та на користь кар'єри бійців вони зможуть повернутися до рейтингів та боротися за титули WBA", – говориться у заяві асоціації.

Тепер у WBA вирішили нічого не вигадувати, а допустити боксерів із країн-агресорів до всіх змагань. До речі, на підсумковому заході WBA Awards російський боксер Дмітрій Бівол отримав нагороду "Боксер року".