Федерер: Я вже давно не тренуюся

Ще на початку 2020 року у Федерера виникли проблеми з коліном на Australian Open, через що швейцарець не грав тривалий час.

Дивіться також Світоліна та Федерер жорстко познущались над Монфісом: відео

Повернення Роджера відбулося у 2021 році, однак через проблеми 40-річний швейцарець не визначився, чи продовжить виступати.

Через коліно я вже давно не тренуюся. На цьому тижні зустрінуся з лікарями і командою, і ми визначимося з подальшими планами. Зараз все у трохи підвішеному стані,
– заявив Роджер.

Разом з тим, Федерер сказав, що намагається зберігати позитивний настрій.

"Але я спокійна людина, до всього ставлюся з гумором, шукаю позитивні моменти в кожній ситуації. Якщо зараз все погано, то я знаю, що стане краще і що могло бути набагато гірше.

У цілому у мене все дуже добре. У родині всі здорові. Мені недавно виповнилося 40, але я все ще граю. Хто б міг подумати? Точно не я. Я перебуваю в гармонії з собою і впевнений, що в майбутньому ще буде багато прекрасних моментів", – резюмував швейцарець.

  • У 2021 році Федерер взяв участь тільки в 5 турнірах і на жодному не дійшов до фіналу.
  • На Ролан Гаррос Федерер виступав потужно та дійшов до стадії 1/4 фіналу. Та Роджер знявся з турніру, щоб не навантажувати травмоване коліно.
  • Федерер також виступив на Вімблдоні. Тенісист зумів дійти до чвертьфіналу, в якому сенсаційно програв Хуберту Хуркачу.