Українські гравці Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли на поле з перших хвилин. На 12-й Довбик відкрив рахунок у матчі після передачі Циганкова, пише 24 Канал.

Дивіться також Ця Жирона – найкраща команда, яку я коли-небудь бачив, – зізнання Хаві після поразки Барселони

Що кажуть про українських гравців фанати

Артем відіграв 73 хвилини, після чого був замінений на Крістіана Стуані, а на 78-й Крістіан Порту вийшов замість Віктора. Команда Мічела здобула впевнену перемогу — 4:2.

Футбольні вболівальники оцінили гру українського дуету в соціальних мережах:

gimenezista: "Довбик та Циганков – неймовірні".

LaLigaExtra: "Артем Довбик і Віктор Циганков – серйозний дует для "Жирони" в цьому сезоні".

Jonay Amaro: Найкраще в цій "Жироні" те, що навіть її "українська зв’язка" прогресує з кожним матчем. Учора вони домінували та розривали".

Marcos Henrique: "Віктор Циганков сьогодні був найкращим на полі".

FB eye’s #Tenhagout: "Довбик, мене вразив, відтепер буду пильно стежити за ним".

Maxoux: "Довбик монстр, він сьогодні вийшов на поле, щоб знищити Барсу".

Utd_Time: "Радий бачити, як у Циганкова все добре у Жироні".

Святкування результативної дії українців: дивіться відео