Ніхто не очікував би потрапляння Шовковського в заявку на товариський поєдинок проти Франції, якби не коронавірус у трьох голкіперів збірної. У Луніна, Паньківа та П'ятова були виявлені позитивні тести на коронавірус, тому було прийнято рішення включити легенду футболу у заявку на матч, повідомляє УАФ.

До теми: Українці не будуть хлопчиками для биття: прогнозований склад від журналіста Циганика

Коментар Шовковського

За словами Олександра, він постійно підтримує фізичну форму, тому з цих проблем не виникне. Але він впевнений, що Георгій Бущан, який залишився єдиним здоровим голкіпером команди, не підкладе свиню, і виходити на поле 45-річному голкіперу не доведеться.

Саме рукавиці П'ятова Шовковський вперше одягнув після 8-річної перерви у збірній на тренуванні. Загалом останній раз Шовковський одягав футбольні рукавиці на турнірі легенд у 2017 році в Казахстані.

На передматчевому тренуванні 45-річний Олександр Шовковський одягнув голкіперські рукавички, щоби допомогти тренеру воротарів Педро Харо та Георгію Бущану провести повноцінне передматчеве заняття. А вже сьогодні, 7 жовтня, був включений у заявку на матч.

Наголосимо, що регламент УЄФА дозволяє включати до списку учасників матчу футболістів, які не мають професійного контракту із жодним клубом, але при цьому є громадянами тієї країни, яку представляє збірна.