Переможцями в одиночних розрядах Відкритого чемпіонату США стали Новак Джокович та Коко Гофф, у парах же тріумфували – Раджив Рем / Джо Солсбері та Габріела Дабровскі / Ерін Раутліфф. Такі результати вплинули на зміну лідерів рейтингу у світовому тенісі, пише 24 Канал.

Читайте також Еліна Світоліна повернулась у топ-25 рейтингу WTA після декрету: позиції українок після US Open

Історичний випадок – вперше одночасно змінилися перші ракетки світу в усіх розрядах

Першою ракеткою світу серед чоловіків знову став Новак Джокович. Тріумфувавши на US Open, він здобув рекордний 24-й титул Grand Slam у кар'єрі та змістив з першої сходинки іспанського тенісиста Карлоса Алькараса. Таким чином, серб повернувся на першу сходинку в рейтингу та почав рекордний 390-й тиждень у статусі лідера Туру.

У жіночому тенісі розпочалася чорна смуга в історії. Рейтинг WTA очолила спортсменка без прапора, фанатка самопроголошеного президента Білорусі, яка продовжує відвідувати Росію – Арина Сабалєнко. Вона поступилася у фіналі американського "мейджора" Коко Гофф та вперше за 75 тижнів змістила з першої сходинки рейтингу Ігу Швьонтек.

У парному розряді також відбулися зміни лідерів. Серед чоловіків світовий рейтинг очолив Остін Крайчек замість Ніла Скупскі, а у жінок номером 1 тепер є Джессіка Пегула, яка змістила з першого місця Катержину Синякову.