"І знову гикалося Віктору Кашшаї"

Наприкінці другого овертайму господарі матчу подвоїли свою перевагу – 2:0. Такий результат цілком влаштовував шведський клуб, проте ніяк не українців.

До теми Фантомний гол вибив Ворсклу з Ліги конференцій: відеоогляд

На офіційному сайті Ворскли розкритикували рішення сербського арбітра Милоша Милановича зарахувати гол АІК в екстратаймі матчу другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

"І знову гикалося Віктору Кашшаї. Можна зрозуміти все: і нереалізовані командою Скрипника свої моменти, і те, що фортуна ніби обирає сильнішого, і так далі.

Але коли вирішальний м’яч зустрічі, забитий в овертаймі і якого не було, зараховується без будь-якої тіні сумніву, то це вже й мова про суддівські подвійні стандарти.

Сербові Милошу Милановичу разом із помічниками дорікають всі українські вболівальники футболу, для яких гра номер один у цей складний час, без перебільшення – ковток повітря.

І мали ж всі підстави розраховувати на вихід Ворскли до наступного етапу Ліги конференцій, якби не те саме "але"", – йдеться в на офіційному сайті клубу.

Відео другого голу

Суперечки могла вирішити камера на лінії – однак у телетрансляції усі повтори були лише з центральної камери із різним рівнем зуму. ВАР теж не в поміч: минулого сезону він не використовувався у Лізі конференцій до пізніх стадій, у кваліфікації він теж відсутній.

У першій зустрічі підопічні Віктора Скрипника обіграли шведський АІК з рахунком 3:2. Тріумф українців неабияк приголомшив місцеву пресу.