Спочатку цей матч мав відбутися в Полтаві. І розпочатися о 17:00. Та через те, що Полтава потрапила до "червоної" зони епідеміологічної безпеки, матч вирішили перенести в інше місто. Вибір пав на "Олександрію" і стадіон "Ніка". Та гра і там не відбудеться. У "Ворсклі" заявили, що "Шахтар" поставив умову проведення матчу в Києві. І другий матч між цими командами у другому колі УПЛ теж мав би пройти в Києві.

До теми: Чи зуміє "Шахтар" перемогти "Ворсклу" та обійти її у турнірній таблиці УПЛ: прогноз

В кінцевому результаті вдалося домовитися, що цей матч таки відбудеться в Києві. Але господарем зустрічі виступить "Шахтар". натомість у другому колі команди між собою зіграють у Полтаві.

В обох команд один транслятор матчів – канали "Футбол 1/2/3". І саме на каналі "Футбол 2" і покажуть у прямому ефірі цей матч.

Дивитися онлайн матч "Шахтар" – "Ворскла" можна на відеосервісі Oll.tv. Він є офіційним транслятором УПЛ та матчів збірної України. Однак доступ до трансляції платний. За місячний абонемент лише на ці три канали доведеться заплатити 109 гривень. Також можна оформити й інші підписки – "xtra sport" за 139 гривень або ж "xtra sport oll inclusive" за 189 гривень.