Гол, який призвів до антирекорду

Полтавський клуб фактично гарантував собі перемогу у першому матчі у новому турнірі. Але на шостій компенсованій хвилині все перевернулось з ніг на голову.

Більше про матч Ворскла втратила перемогу над КуПС на останній хвилині матчу Ліги конференцій: відео

Після подачі з кутового у штрафному Ворскли виникла справжня "пожежа". Томас виявився найспритнішим серед усіх гравців та прошив сітку воріт полтавського голкіпера. Матч завершився бойовою нічиєю 2:2.

Раніше такий неприємний показник належав лише київського Динамо. Чемпіон УПЛ у листопаді 2019 року пропустив також на шостій додатковій хвилині. Сталось це у грі групового раунду Ліги Європи проти Мальме. Та зустріч й взагалі завершилась перемогою шведів 3:4. Переможний м'яч забив Маркус Розенберг.

• Матч-відповідь Ворскла зіграє 29 липня у Полтаві.
  • Команда вже у понеділок, 26 липня, стартує у новому сезоні УПЛ. Суперником команди Юрія Максимова стане Дніпро-1.