Ворскла – Дніпро-1 2:3

Голи: Степанюк, 40, 90+1 – Філіппов, 5, Гуцуляк, 42, 53

Вже на старті поєдинку гостям із Дніпра вдалось швидко відкрити рахунок – 0:1. Філіппов скористався грубою помилкою Корнієнка, який просто віддав йому м’яч у ноги. Замість того, аби віддати точну передачу на партнера по захисту. Нападник Дніпра-1 у другому матчі поспіль відзначився результативними діями, повідомляє 24 Канал.

Цікаво Одна із найбільших за останні роки: яку компенсацію Шахтар заплатив Феєнорду за Пушича

Наприкінці першого тайму обидва колективи обмінялись голами. Спершу Степанюк найкраще зіграв головою на другому поверсі після подачі з флангу від Крупського. Ворскляни зрівняли цифри на табло.

Однак радість господарів була недовгою. Вже за дві хвилини Гуцуляк вдруге у поєдинку вивів дніпрян уперед 1:2. Грубо помилився у цьому епізоді захисники Ворскли, які дозволили долетіти м’ячу до Олексія, який потужно пробив низом поміж ніг голкіперу.

На перерву команди пішли з різницею в один м’яч на користь гостей.

Майже одразу після відпочинку дніпряни збільшили свою перевагу до 1:3. І знову Гуцуляк був у центрі уваги. Піхальонок віддав передачу на Олексія, а тому вдався чудовий обвідний удар із дальньої відстані. Ісенко не зумів потягнути такий класний постріл від вінгера, для якого це взяття воріт стало другим у цій перенесені зустрічі.

Наступного голу у матчі довелось чекати аж до компенсованого до поєдинку часу, коли Ворскла заробила право на пенальті, яке впевнено реалізував Степанюк, записавши у свій актив дубль.