Фахівець підписав контракт із "гірниками" до 30 червня 2026 року. Маріно Пушич змінив посаду асистента головного тренера нідерландського Феєнорда на звання повноцінного наставника донецького Шахтаря.

Варте уваги Хорватський вектор: Шахтар презентував помічника головного тренера перед грою з Барселоною

Нідерландці погодились вигідні для них умови

Це призначення позитивно вплинуло на вже колишній клуб Пушича. Шахтар поповнив бюджет нідерландської команди на 1,25 мільйона євро. Саме таку компенсацію заплатили "гірники" Феєнорду за те, щоб він достроково відпустив тренера, з яким мав чинний контракт до 2025 року.

Тільки за допомогою грошей "кротам" вдалось переконати керівництво нідерландського клубу.

За інформацією видання, що ця компенсація Шахтаря є однією з найбільших, якщо не найбільша компенсація за асистента головного тренера за останні роки у футболі.

У день матчу "гірники" офіційно представили помічника Маріно Пушича. Ним став 51-річний хорват, який довгі роки був скаутом бельгійського Брюгге, Маріо Станич.

Нагадаємо, що 16 жовтня Шахтар оголосив про звільнення Патріка ван Леувена, якому не вдалось реалізувати себе у донецькому клубі. Замість нього "кротів" очолив Даріо Срна. Під керівництвом хорвата "гірники" зіграли один матч, у якому розгромили черкаське ЛНЗ 3:0.

Були чутки, що нідерландця звільнили через конфлікт із провідними футболістами команди, серед яких називали ім’я капітана Тараса Степаненка. Хоча сам опорник спростував цю інформацію.