Шалений гол, який приніс перемогу Ворсклі

У першому таймі команди видали справжню гольову перестрілку, старт якій дав швидкий гол Степанюка на 4-й хвилині. Свисток на перерву зафіксував результативну мирову з рахунком 2:2, пише 24 канал.

Після відпочинку команди почали показувати більш позиційну гру, тому голів було значно менше, а точніше лише один.

На 69-й хвилині Ворскла утретє за матч вийшла уперед в рахунку. Яворський поборовся у центрі поля, м'яч підхопив Челядін та розрядив свою гармату з дальньої відстані. М'яч від стійки залетів у сітку воріт АІКа. Артем відзначився шаленим голом, який став переможним для Ворскли у цьому матчі.

У підсумку – 3:2, перемога Ворскли у першому матчі протистояння проти АІКа.

Гол Челядіна у ворота АІКа: дивіться відео

Що відомо про автора божевільного голу Ворскли

• Артем Челядін – 22-річний опорний півзахисник, який виступає у структурі Ворскли з 2018 року.
  • У серпні 2020-го приєднався до головної команди полтавського клубу.
  • У сезоні-2021/2022 провів 20 матчів, у яких відзначився асистом та трьома жовтими картками.
  • Контракт Челядіна з Ворсклою розрахований до кінця червня 2024 року.