Воротар відбив 2 пенальті та забив гол

21-річні футболісти зустрілися 4 травня. Упродовж гри Борнмут двічі поступався у рахунку. При чому за нічиєї 1:1 наприкінці першого тайму Істлі отримали право на пенальті.

Дивіться також Як півзахисник Челсі Маунт поховав надії Реала на фінал Ліги чемпіонів: відео

Однак на заваді голу став Марк Траверс, який відбив удар з 11 метрів.

Після перерви номінальні гості знову вийшли вперед. Коли до кінця матчу залишалися лічені секунди, Борнмут пішов ва-банк.

Голкіпер команди Тревер прийшов на подачу кутового та відзначився голом! М'яч ірландця врятував Бормунт від поразки.

На цьому героїзм воротаря не завершився. Команди визначали переможця у серії пенальті. Траверс відбив перший удар, що стало вирішальним. Борнмут реалізував свої спроби та здобув кубок.

• Це була перша перемога Борнмута у фіналі Hampshire Senior Cup з 1989 року. "Вишні" здобули перемогу у відкладеному через коронавірус фіналі сезону 2019/20.