Рятівний гол Аліссона

Ліверпулю пропустив гол у дебюті гри. На 15 хвилині поєдинку Робсон-Кану вивів Вест Бромвіч вперед. Та вже на 33 хвилині Салах відновив паритет.

Дивіться також Наполі переміг Фіорентину та зменшив шанси Ювентуса потрапити в Лігу чемпіонів: відео

У другому таймі Ліверпулю ніяк не вдавалося забити другий гол. Підопічним Юргена Клоппа було важливо здобути перемогу, щоб зберегти шанси потрапити в Лігу чемпіонів.

На 5 компенсованій до другого тайму хвилині Ліверпуль заробив кутовий: у штрафний господарів прийшов бразильський голкіпер Аліссон.

Воротар розмістився на ближній стійці та ударом головою замкнув навіс Александера-Арнольда. Таким чином, Ліверпуль вирвав перемогу 2:1.

Відео голу Аліссона та огляд гри

• За 2 тури до завершення сезону Ліверпуль програє Челсі, який на потрібному для "мерсисайдців" четвертому місці, всього один бал. Ще три очки Ліверпуль програє Лестеру.