Перемога знову за "мерсисайдцями"

Участь у поєдинку взяв колишній форвард Андрій Воронін, який знову одягнув футболку Ліверпуля. Вже на старті матчу рахунок у зустрічі було відкрито після красивого удару від Бербатова. Болгарин розмочив нулі на табло 0:1, пише 24 канал.

Цікаво дізнатись Ярмоленко зрівнявся з Шевченком за матчами за збірну України: попереду лише зрадник країни

Ліверпуль залишив свої голи на другий тайм. Спершу на 4-й хвилині Гонсалес зрівняв рахунок 1:1, а вже наприкінці поєдинку Сінама-Понголь вперше у матчі вивів "мерсисайдців" уперед. Цей гол став переможним для Ліверпуля 2:1.

Клуб Андрія Вороніна вдруге переграв Манчестер Юнайтед. Переможець поєдинку став володарем кубка "Легенди півночі".

Перша зустріч між цими грандами АПЛ відбулась у травні, тому Ліверпуль теж святкував перемогу ще з більш переконливим рахунком 3:1.

Відеоогляд матчу легенд

Що відомо про Вороніна у Ліверпулі

• У перший день липня 2007-го український нападник змінив леверкузенський Баєр на англійський Ліверпуль. Воронін перейшов на правах вільного агента.
  • В АПЛ пробув понад рік та повернувся у Німеччину. Герта орендувала українця в англійського клубу. Після майже річної оренди Андрій повернувся в Англію.
  • Пробув у Ліверпулі ще пів року та поїхав виступати у московське дінамо.
  • Воронін відіграв за Ліверпуль 40 матчів, у яких відзначився 6 голами та 5 асистами.