У 17-річного баскетболіста Володимира Єрмакова – численні травми. Внаслідок цього він помер у лікарні. За життя Артема Козаченка борються медики, він – у реанімації. Як зазначає Федерація баскетболу, причиною нападу на Володимира та Артема стала їхня національність.

Читайте також У моторошній ДТП загинув рекордсмен світу з марафону Келвін Кіптум

Команда була поруч з хлопцями у лікарні

Відомо, що стався трагічний інцидент у німецькому Дюссельдорфі. Там Володимир Єрмаков, а також Артем Козаченко виступали за місцеву молодіжну команду ART Giants (U-19).

Напередодні чергового матчу на них напали з ножами на вулиці просто за те, що вони – українці. Вся команда провела ніч у лікарні поруч із нашим хлопцями. На превеликий жаль, лікарі не змогли врятувати Єрмакова, а Козаченко залишається в реанімації. Місцева поліція вже веде справу, на місці злочину були свідки,
– зазначають у Федерації баскетболу міста Київ.

Володимир Єрмаков займався баскетболом з дитинства
Володимир Єрмаков займався баскетболом змалку / Колаж Федерації

Відомо, що Володимир Єрмаков займався баскетболом змалку. Він грав у дитячих командах "Тейваз", а також "5T.E.A.M.-ДЮСШ-12". Також він виступав на чемпіонаті Європи 2022 року у Болгарії у складі юнацької збірної України (U-16).

У Мексиці застрелили футболіста

  • Раніше моторошна трагедія сталася під час поєдинку аматорського чемпіонату Мексики. Застрелили футболіста Серхіо Хаурегі, коли він перебував на футбольному полі.
  • Сталося це у місті Куаутла на стадіоні. 31-річний футболіст підійшов до лави запасних, щоб випити води. У цей момент до гравця підбіг невідомий зловмисник і вистрелив у нього з вогнепальної зброї шість разів.
  • Злочинець після цього втік у невідомому напрямку на мотоциклі. Відомо, що ніхто з присутніх навіть не спробував зупинити цього чоловіка.
  • Відомо, що поліція розпочала пошуки кілера. Правоохоронці займалися встановленням його особистості, а також з'ясуванням мотиву вбиства.