У заявці на матч проти Минаю був відсутній Володимир Бражко, який в останніх матчах відзначався феєричними голами та передачами. Олександр Шовковський прокоментував відсутність молодого талану Динамо.

Чому Бражко не потрапив у заявку киян

Головний тренер Динамо розповів, що кілька гравців застудились, тому поки не беруть участь в матчах.

На пресконференції в Олександрії я казав, що у нас є якась застуда чи інфекція в команді. Після гри з ЛНЗ захворів Нещерет, вночі перед грою з Олександрією піднялася висока температура у Сироти, він був виключений з заявки на гру. Після гри з Олександрією так само захворів Бражко – у нього була висока температура, тож він не зміг взяти участь у грі з Минаєм,
– зазначив Шовковський.

Нагадаємо, що у матчі Минай – Динамо на перших хвилинах відкрив рахунок Буяльський. Згодом в середині першого тайму господарі забили автогол. На початку другого тайму Минаю вдалося забити м'яч у ворота киян. На останніх хвилинах матчу Волошин поставив крапку в матчі, зробивши рахунок 1:3.

Наразі Динамо веде боротьбу з Шахтарем за чемпіонство. Кияни відстають від "гірників" на 1 очко. У наступному поєдинку, який відбудеться 21 квітня, Динамо може взяти реванш у Полісся, якому програло в першому колі УПЛ з рахунком 3:2.