В Україні матч "Вольфсбург" – "Десна" покаже телеканал "Футбол 1". Початок трансляції зі стадіону о 21:10. Сама гра розпочнеться о 21:15.

До теми Які шанси у "Десни" пройти "Вольфсбург" у кваліфікації Ліги Європи: прогноз букмекерів

Ще перед цим о 20:45 на каналі "Футбол 1" в прямому ефірі буде включення зі студії щодо матчів Ліги Європи. Адже окрім "Десни", свій поєдинок проведе і "Колос". Його матч проти хорватської "Рієки" на виїзді покаже телеканал "Футбол 2", а сама гра розпочнеться о 21:45.

Для тих, хто бажає переглянути матч "Вольфсбург" – "Десна" онлайн, таку можливість надає OTT-платформа Oll.tv. Однак доступ до трансляції футбольних матчів там платний. Можна оформити разовий доступ на 24 години за 62 гривні. Місячний абонемент за перегляд футбольних матчів на каналах "Футбол 1/2/3" обійдеться в 109 гривень. За більшу кількість спортивних каналів доведеться викласти від 139 матчів на місяць.

Матч "Вольфсбург" – "Десна" відбудеться в четвер, 24 вересня. Переможець цього матчу вийде в раунд плей-офф, де зіграє з переможцем пари "Санкт Галлен" (Швейцарія) – АЕК (Греція) за право виступити у груповому етапі Ліги Європи.