Усі вони були у плаванні. Антон Коль приніс першу медаль Україні на Паралімпіаді-2024. Плавець здобув "срібло". Також на другу сходинку п'єдесталу підійнялась Ірина Пойда, інформує 24 Канал.

Цікаво Український призер Паралімпіади показово відійшов від росіянина під час церемонії нагородження

П'ята медаль для України

Ще дві бронзові нагороди у нашу скарбничку додали Анна Гонтар та Олександр Комаров. Першу ж медаль 30 серпня для України здобув легкоатлет Владислав Білий у змаганнях із метання списа.

Боротьбу за медалі вели одразу два наші спортсмени – Олександр Дорошенко та Владислав Білий. Обидва атлети з першої спроби піднялися в топ-3 й боролися до останнього за нагороди.

У підсумку, призером змагань став Владислав Білий, який показав найкращий свій результат сезону – 52,86 метра, що дозволило йому посісти друге місце, інший же українець з найвдалішою індивідуальною спробою 51,85 метра зупинився за крок до п'єдесталу та став четвертим.

Підсумковий залік спортсменів у змаганнях з метання списа
Підсумковий залік спортсменів у змаганнях з метання списа / Скриншот з офіційного сайту Паралімпіади