Вічна пам'ять герою

На жаль, нам доводиться втрачати найкращих. У суботу, 16 липня, надійшла сумна звістка з Харківщини.

Читайте також На війні загинув вихованець ФК Львів Петро Гаврилів

У бою з окупантами загинув державний тренер з водного поло Віталій Лісун. З початку повномасштабного вторгнення фахівець вирішив боронити державу.

Не чекаючи повістки, він добровільно пішов до військкомату і вступив до лав Збройних Сил України аби захищати Батьківщину від російського ворога. Проходив військові навчання спершу закордоном, а потім відправився на передову, де виконував бойові завдання.

"Це неймовірна, катастрофічна втрата для ватерпольної родини України. Загинула людина, яка завжди була віддана своїй справі, яка усім серцем любила та вболівала за розвиток водного поло України. За мій рік робити на посаді президента спільно з Віталієм Лісуном, я завжди розумів, що можу покластись на нього, це справжній професіонал у своїй роботі, людина слова та честі. Для усіх нас Віталій Лісун – приклад того, як любити свою Батьківщину і віддати за неї найдорожче – життя. Ватерпольна родина співпереживає разом з родиною та близькими Віталія.

Ми запам'ятаємо його як найдостойнішу людину, яка працювала на благо українського спорту. Віталій Лісун є героєм України і прикладом справжнього чоловіка для усієї ватерпольної родини. Від імені керівництва ФВПУ прийміть наші щирі співчуття! Нехай земля йому буде пухом", – наголосив президент ФВПУ Олександр Свіщов.

Болючі втрати для українського спорту