Втрата для польського спорту

Польська організація змішаних єдиноборств 23 липня сповістила цю сумну звістку. Томаш Валєнтек воював в Інтернаціональному легіоні України на Донбасі.

Читайте також На війні загинув вихованець Карпат Павло Кириченко

Польський спортсмен загинув після артилерійського обстрілу ворога. Організація передала свої співчуття близьким та друзям загиблого, який був чемпіоном ММА.

З великим сумом ми сприйняли інформацію про загибель Томека, який як польський доброволець воював в Інтернаціональному легіоні оборони України і там загинув. Томек взяв участь і виграв Другий чемпіонат ММА, організований у місті Ґлівіце. Спочивай з миром,
– йдеться у повідомленні.

Редакція 24 каналу висловлює щирі співчуття рідним та знайомим польського спортсменів. Ніколи не забудемо кожного героя, який віддав своє життя за мирне небо над головою українців.

  • Нещодавно український спорт втратив ще двох спортсменів – Павла Кириченка та Василя Павельєва.
  • В Україні розробили навіть спеціальний сайт із назвою "Янголи спорту", де публікується коротка інформація про кожного загиблого українського спортсмена. Наразі на порталі інформація про 74 атлетів, які більше ніколи не вийдуть у сектор, ринг чи футбольне поле.