Маррей: Людей все ще вбивають

Тенісист розпочав допомагати маленьким українцям, які постраждали від війни з березня, він жертвує свої призові з кожного турніру. За цей час сума пожертвувань склала понад 300 тисяч доларів. Британець планує продовжувати таку благодійну діяльність до кінця сезону.

Читайте також росіяни та білоруси не зможуть виступити на чемпіонаті світу з настільного тенісу

Маррей прокоментував рішення турніру ATP у Вашингтоні приєднатися до його допомоги українським дітям, які постраждали від російського вторгнення.

"Це геніально. Дуже дякую Марку та всій команді за підтримку. Це показує, що коли гравці та турніри працюють разом, можуть статися справді хороші речі. Сподіваюся, я зможу пройти далі, багато вболівальників також зможуть приєднатися, зібрати багато грошей цього тижня", – сказав тенісист.

Ви не можете просто забути про це (про війну в Україні). Це все ще триває. Людей все ще вбивають, дітям все ще доводиться залишати свої домівки і вони перебувають у дуже трагічних ситуаціях. Важливо, щоб ЗМІ продовжували висвітлювати це, продовжували про це говорити,
– наголосив британський гравець.

Що відомо про тенісиста

  • Тенісист неодноразово висловлювався щодо злочинів російської армії на території України. Спортсмен проти війни та засуджує уряд росії. Проте Маррей не підтримав відсторонення росіян та білорусів від Вімблдону.
  • Він запевняв, що благодійна діяльність додає йому мотивації..
  • Маррей виступить на турнірі Citi Open у Вашингтоні, керівник якого пообіцяв подвоїти суму призових тенісиста. Перемога на Citi Open може принести гравцеві 342 800 доларів.
  • У першому колі 35-річний британець зустрінеться з Мікаелем Імером.