Цивілізований світ об'єднався навколо підтримки України у війні з Росією. Чимало відомих особистостей виступили із підтримкою нашої країни та засудили дії агресора.

До теми Домінік Гашек, перший легендарний хокеїст, який відвідав Україну під час війни

У світі спорту одним із найактивніших представників, які допомагають нашій країні, є легенда НХЛ Домінік Гашек. Воротар з Чехії активно донатить українця та інформує світ про війну.

Нещодавно Гашек на тиждень приїхав Україну. Чех відвідав чимало міст, які постраждали від російських атак, зокрема Харків, Київ, Бучу, Ірпінь та Вінницю. Після своєї подорожі Домінік отримав нагороду "Друг України" та подякував нашій країні.

Привіт, Україно. Було приємно провести тиждень з тобою. Дякую за нагороду "Друг України", я ціную це. Я зустрів багато дітей та дорослих хокеїстів, а також спортсменів, які отримали травми через війну. Дякую вам за те, що ви робите. Ви робите це не тільки для своєї країни, а й для усієї Європи. Тримаю кулаки за кожного з вас. Ви захищаєте свою чудову країну та свою свободу, а також очищуєте країну від російських окупантів. Женіть назад російське лайно! Слава Україні, слава українському спорту та хокею,
– заявив Гашек.

ВІдео звернення Домініка Гашека:

Читайте також Якщо життя важливіше за гру: легенда хокею закликав нагадувати росіянам та білорусам про війну

Чим відомий Домінік Гашек

  • Виступав за Падрубіце, Дуклу, Чікаго Блекхоукс, Баффало Сабрс, Детройт Ред Вінгс, Оттава Сенаторс та московський Спартак
  • Ігрова кар'єра тривала з 1980 по 2011 роки
  • Виграв Кубок Стенлі двічі (2002 та 2008)
  • Потрапляв у Команду сезону НХЛ шість разів
  • Золотий призер зимових Олімпійських Ігор-1998
  • Бронзовий призер зимових Олімпійських Ігор-2006
  • Віцечемпіон світу-1983