Віталій Буяльський може отримати п'ятиматчеву дискваліфікацію за свої витівки після переможної зустрічі з СК Дніпро-1 (0:1). Українське класичне може пройти не в оптимальних складах.

Варте уваги Домінування Шахтаря: стали відомі доходи українських клубів за виступи в єврокубках

Договорився

Віталій Буяльський може отримати тривалу дискваліфікацію. Атакувальний півзахисник київського Динамо отримав червону картку після фінального свистка матчу проти Дніпро-1. Буяльський досить бурно святкував перемогу свого колективу та ненормативною лексикою висловився у сторону головного арбітра матчу Дмитра Кривушкіна.

Лідер "біло-синіх" не просто так не мав де виплеснути свою тріумфальну енергію. Буяльський таким чином висловив своє невдоволення рішенням арбітра, який не дав явну червону картку гравцю "спортклубівців" Бланко. Легіонер Дніпра-1 на рівному місці спеціально вдарив Віталія по ногах, за що отримав тільки жовту картку.

Згідно з дисциплінарними правилами УАФ, образу арбітра (додаються обтяжуючі у вигляді нецензурщини) карається дискваліфікацією від трьох до п'яти матчів. Члени КДК, засідання якого призначено наступного тижня, мають усі підстави присудити Буяльському максимум. А от 5-й матч припадає на 22-е квітня, а саме на поєдинок проти донецького Шахтаря. Чому КДК не збирається розглядати поведінку Бланко – залишається тільки запитанням.

Вилучення Буяльського / інстаграм Динамо