Віталій Миколенко не відправився з Евертоном на тренувальний збір. В українця виникли загадкові проблеми.

Варте уваги Все у стилі ретро: Челсі презентував нову форму, а Мудрик взяв участь у олдскульній фотосесії

Пропустить першу частину підготовки

Лівий захисник відсутній у переліку футболістів "ірисок", які готуватимуться до прийдешнього сезону. Евертон відправився до Швейцарії, де і пройде тренувальний збір ліверпульського колективу. Варто відзначити, що головний тренер Евертона Шон Дайч взяв з собою на підготовчу частину 28 футболістів, проте серед них не знайшлося місця Віталію Миколенку. Найцікавіше, що "іриски" ніяк не пояснюють причини відсутності у списку українського захисника.

Могло здатися, що Миколенко не полетів з Евертоном на тренувальний збір через травму, оскільки останні три тури в Англійській Прем'єр-лізі українець не зіграв. Все через те, що його турбувало пошкодження. Проте Віталій після завершення сезону в Англії захищав кольори збірної України в червневих матчах, тому навряд Миколенко відсутній у переліку "ірисок" через старі проблеми зі здоров'ям.

Також варто відзначити, що у минулому сезоні українець був основним лівим захисником ліверпульського колективу, за який провів 34 матчі, проте без результативних дій. Керівництво Евертона вирішило трішки "підсолити" життя Миколенку та шукають йому конкурента по позиції. Зокрема, "іриски" цікавляться Балло-Туре з Мілана та Рожеріо з Сассуоло.