"Були пропозиції із США, Польщі, але залишилась в Україні"

Результати Ярослави Магучіх були феноменальними. Однак українці накинулись на юну легкоатлетку через спільні фото з росіянкою Марією Ласіцкене. Глава федерації легкої атлетики України Равіль Сафіуллін прокоментував цю ситуацію та запевнив, що Ярослава – патріотка України.

Варто прочитати Обіймає не Ласіцкене: Магучіх прокоментувала світлину з росіянкою у фіналі Діамантової ліги

Як розповідала особиста тренерка легкоатлетки Тетяна Володимирівна главі федерації, з 2017 року Ярослава мала достатньо пропозицій про зміну громадянства – і з США, Польщі та інших. Хто тільки не кликав талановиту українку. Інші країни просто мріяли отримати такий "діамант зі стрибків у висоту".

Ярослава займається своєю улюбленою справою, досягла великого успіху, тому потрібно цьому радіти. Її досягнення у цьому році просто блискучі. Сафіуллін не побачить зради у спільних фото Магучіх з іншими учасницями стартів, а зокрема з Ласіцкене. Усі ці фото – традиція змагань, саме так спортсмени показують, що поважають один одного.

Заведено в спорті після змагань фотографуватися разом, ставати на один щабель п'єдесталу під час церемонії нагородження - так вони віддають данину поваги чесній спортивній боротьбі. Тим більше Росія була покарана і не була представлена ​​на Олімпійських іграх, не було навіть прапора. Звинувачувати Ярославу у відсутності патріотизму?,
– сказав глава.

Глава зауважив, що попри безліч пропозицій Ярослава виступає під "синьо-жовтим" прапором, тому говорити про зраду не варто.

Вона тут, в Україні. Ось це патріотизм. Це приклад для наслідування,
– відповів Равіль Сафіуллін.

  • Магучіх двічі критикували за фото з росіянкою. Вперше було після фінішу на Олімпіаді-2020. А вдруге, коли Ярослава разом іншою українкою Іриною Геращенко була помічена на одній світлині у компанії усіх учасниць фіналі Діамантової ліги. На фото була також росіянка Марія Ласіцкене. Через що знову спалахнув скандал та море критики вилилось на плечі Ярослави.
  • В обох випадках 19-річна легкоатлетка прокоментувала ці фото, зазначивши, що не було жодного політичного наміру у цих фото. Друге фото у Швейцарії й взагалі попросила зробити полячка Каміла Лацвінко, яка завершила кар'єру. На світлині польська легкоатлетка захотіла закарбувати приємний момент своєї кар'єри.