"Шахтар" виріс і пішов угору, а Мірча Луческу залишився на тому ж рівні, заявив Сергій Палкін в ефірі одного з телеканалів. Про це пише Спорт24.

Цікаво "Я вх**рив в клуб півтора мільярда": Суркіс мав жорстку розмову з ультрас "Динамо" через Луческу

За пів року до кінця контракту президент дав доручення знайти варіанти щодо майбутнього тренера. Це рішення було досить продумане, президент знав, на що йде. Мірча двічі просився назад і двічі отримав відмову,
– розповів гендиректор "Шахтаря".

Він переконує, що це було особисте рішення президента донецького клубу – Ріната Ахметова. Про те, що після відставки Луческу залишився не в найкращих стосунках з "гірниками" раніше розповідав і президент "Динамо" Ігор Суркіс.

Крім того, Сергій Палкін натякнув на те, що румунський тренер схвалив таке важке для себе рішення саме для того, щоб у новому клубі, ймовірно, помститися "Шахтарю". Функціонер зазначає, що не варто обходити стороною й особисте рішення тренера.

"Наприклад, я пропрацював у "Шахтарі" понад 17 років і не уявляю навіть у страшному сні, що можу опинитися в "Динамо". Можливо, іноземці відчувають це по-іншому, але, наприклад, Ніколіні відмовився йти до Луческу в тренерський штаб", – зазначив Сергій Палкін.

Резюмуючи, він пригадав футбольне прізвисько Мірчі Луческу – "Містер". Втім Палкін висловив переконання, що "містери" так не роблять.

Досягнення Луческу в "Шахтарі":

  • чемпіон України – 8 разів,
  • володар Кубка України – 6 разів,
  • володар Суперкубка України – 7 разів,
  • володар Кубка УЄФА – 1 раз (у 2009 році).

Також Мірча Луческу має державні ордени "За заслуги" І, ІІ і ІІІ ступенів. Усі вони так чи інакше пов'язані з внеском "Містера" в розвиток українського футболу.

У 2016 році він після майже 13 років роботи в "Шахтарі" покинув клуб. Обставини звільнення від самого початку були не зовсім зрозумілими, але серйозно про них почали говорити лише після призначення в "Динамо".