Лише в останньому інтерв'ю українська тенісистка висловлювала свої сподівання щодо своєї участі на Вімблдон. Вже 20 червня молитви Еліни були почуті, організатори змагань дали Світоліній wild card.

Читайте також Неприємне розчарування: Світоліна з тріском провалила старт трав'яного сезону

Молитви українки були почуті

Еліні не доведеться пробиватись в основну сітку найстарішого турніру через кваліфікацію.

Окрім Світоліної wild card отримали:британки Джоді Беррадж, Кеті Балтер, Гарріет Дарт, Кеті Свон та Гезер Вотсон, а також американка Вінус Вільямс.


Еліна Світоліна потрапила на Вімблдон-2023 / Скриншот із сайту змагань

Раніше українська тенісистка розповідала, що не буде грати на тижні напередодні Вімблдону, адже не заявлялась на жодні змагання. Світоліна зосередиться на підготовці до найстарішого турніру у Лондоні.

Також на Вімблдоні зіграють інші українки – Ангеліна Калініна, Леся Цуренко, Марта Костюк та Катерина Байндль. Даяна Ястремська, Дар’я Снігур та Катаріна Завацька увійшли до альтернативного списку з мінімальними шансами здобути пряму путівку.

Відзначимо, що цьогоріч на Вімблдоні будуть представники країн-агресорів, хоча у 2022-му році їх не допустили до цього турніру.

Нагадаємо, що Світоліна програла Лінді Фругвіртовій на старті трав'яного сезону турніру WTA250 у Бірмінгемі, хоча була фавориткою протистояння.