Колишнього радника Левандовського Цезарія Кухарського затримали у Варшаві. В його будинку поліція провела обшуки, повідомляє Der Spiegel.

До теми: Левандовський продовжує знищувати суперників – форвард забив усім командам у Німеччині

Правоохоронці звинувачують Кухарського у тиску на футболіста з "кримінальними погрозами". Він нібито вимагав у Левандовського 20 мільйонів євро за те, що не буде оприлюднювати факти, які можуть завдати удару по репутації гравця. Про які саме факти йде мова – не вказано.

Прессекретар Левандовського теж не надав жодної інформації про цю справу, зіславшись на те, що це може зробити лише прокуратура. Футболіст у цьому кримінальному проваджені проходить як жертва.

Der Spiegel писав, що між Левандовським та Кухарським давно погіршилися відносини. Саме Кухарський сприяв переходу футболіста у чемпіонат Німеччини – до дортмундської "Боруссії". А також займався його справами щодо маркетингу та зарплати. Однак в останні місяці між ними був суперечка щодо їх спільного бізнесу. Левандовський намагався викупити частку Кухарського, щоб врегулювати справу у досудовому порядку. Але переговори провалилися.