Віктор Циганков – найкращий гравець УПЛ у 2020 році

29 грудня 2020, 11:23

Футболісти та тренера команд УПЛ проголосували за найкращого гравця чемпіонату у 2020 році. Ним став півзахисник Динамо Віктор Циганков.

В опитуванні, яке провело видання "Команда №1", взяло участь по 15 футболістів та головному тренеру з кожної команди. Вони мали назвати свою трійку найкращих гравців.

Варте уваги Не Луческу та Каштру: в УПЛ визначили найкращого тренера 2020 року

Перемогу в цьому опитуванні здобув Віктор Циганков. Він набрав 197 очок, значно випередивши інших футболістів.

На перше місце Циганкова поставили 39 осіб, на друге – 28, на третє – 24. В цілому за одного з найяскравіших гравців нашого чемпіонату проголосував 91 респондент – 41% від загального числа.

На другому місці фінішував минулорічний лауреат – півзахисник Шахтаря Тайсон (третій рік поспіль потрапив до трійки призерів), а на третьому – нападник Олімпіка Захеді Шахаб, що став одним з відкриттів року, що минає в УПЛ.