Україна продовжує чинити опір військовій агресії Росії, захищаючи свою незалежність. Вже дев'ять років терористи знищують інфраструктуру наших міст, окуповують території та вбивають мирне населення.

До теми Відомий український марафонець Андрій Щербанівський загинув на війні проти Росії

Спортсмени не залишаються осторонь від допомоги Батьківщині. Багато з них вступили до ЗСУ та пішли зі зброєю в руках захищати рідну землю. Серед них чимало представників спорту віддають своє життя на війні.

Так, у Кам'янці-Подільському провели в останній шлях п'ятиразового чемпіона України з туризму Віктора Боржієвського. Хлопець загинув 17 березня у Луганській області від кулі снайпера.

Історія успіху у туризимі

До 2022 року спортсмен не мав жодного відношення до української армії. Віктор був інженером-будівельником за фахом, але досяг успіху у спортивному туризмі.

Боржієвський успішно виступав на обласних та всеукраїнських змаганнях з командного туризму. Крім того, загиблий був суддею змагань серед дітей та юнаків.

Читайте також У боях на фронті загинув призер юнацької Олімпіади-2018 з боксу Максим Галінічев

Вбитий від кулі снайпера

У лютому минулого року він взяв до рук зброю та вирішив захищати Україну від окупантів у найгарячіших точках. Боржієвський кілька разів був поранений, але постійно після лікування повертався на фронт.

Воїн був навідником мотопіхотної роти і останнім часом успішно протистояв загарбникам на Донбасі. Втім 17 березня він був ранений кулею снайпера. Побратими намагались його врятувати, але були вбиті тим же окупантом.

Варто знати Вихованець Карпат загинув під час оборони Снігурівки: його тіло повернули через 8 місяців

Після цього другою кулею злочинець забрав життя Віктора, якому було 36 років… У нього залишилась наречена, з якою він планував одружитися після Перемоги. Світла пам'ять Герою України!