У матчі 25-го туру чемпіонату Білорусі "Мінськ" зустрічався зі "Смолевичами". У складі господарів на поле вийшли відразу три українці, інформує 24 канал.

За господарів зіграли Васильєв, Насибулін та Чаговець. Першими у матчі відзначились гості. По перерві чудова нагода зрівняти рахунок з'явилась у господарів – пенальті.

До позначки впевнено підійшов Васильєв та переграв голкіпера, зрівнявши рахунок. Вже за 12 хвилин господарі вийшли вперед та встановили остаточний рахунок зустрічі – 2:1.

Що відомо про Васильєва

• Васильєв – вихованець київського "Динамо", у якому так і не зумів закріпитись. У 2012 році перейшов у "Дніпро". Спочатку грав за юнацьку та молодіжну команди. А у сезоні-2014/15 став переможцем молодіжного чемпіонату України.
  • За головну команду дебютував у квітні 2015 року в домашньому матчі 1/4 фіналу Кубку України проти одеського "Чорноморця".
  • Наприкінці травня 2015 року Васильєв уперше зіграв у Прем'єр-лізі проти донецького "Шахтаря".
  • Взимку у сезоні-2016/17 залишив дніпровську команду.
  • Останнім клубом в Україні для футболіста став київський "Арсенал".