Став відомий розширений склад збірної України з біатлону, який буде готуватися до сезону-2024/25. На літні збори вирушить 11 чоловіків та 13 жінок.

Читайте також Несподіване повернення: чоловічу збірну України з біатлону тренуватиме жінка

Розширений склад збірної України з біатлону

Замість словацького фахівця Юрая Санітри, який наприкінці березня залишив посаду, чоловічу команду очолить Надія Бєлова, а старшим тренером жіночої збірної України залишився Микола Зоц. Саме під їхнім керівництвом будуть готуватися до міжнародних стартів наступні спортсмени:

Чоловіки: Антон Дудченко, Віталій Мандзин, Тарас Лесюк, Артем Тищенко, Богдан Цимбал, Денис Насико, Руслан Ткаленко, Степан Кінаш, Богдан Борковський та Сергій Супрун.

Жінки: Христина Дмитренко, Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Анна Кривонос, Олександра Меркушина, Любов Кип’яченкова, Олена Городна, Юлія Городна, Надія Бєлкіна, Лілія Стеблина, Ксенія Приходько та Тетяна Тарасюк.

Крім того, в складі немає Артема Прими та Дар'ї Блашко. Прима залишається в біатлоні, але ще не вирішив для себе питання про подальшу участь у міжнародних стартах. Блашко ж вирішила поки відпочити від спорту.

Сезон 2024/25 Кубка світу з біатлону розпочнеться з етапу у фінському Контіолагті, який відбудеться з 30 листопада по 8 грудня поточного року.