Підопічні Сергія Реброва нічого не змогли протиставити Північній Македонії в першому таймі матчу відбору на чемпіонат Європи-2024. Господарі поля скористалися помилками українців та забили два голи у ворота Трубіна, пише 24 Канал.

До теми Без підтримки не залишаться: скільки українських фанатів відвідає матч проти Північної Македонії

Спочатку Еніс Барді реалізував пенальті за гру рукою Миколи Матвієнка. А згодом хавбек Наполі Еліф Ельмас ефектним ударом шокував футбольних уболівальників України.

Проте на другий тайм українці вийшли із зовсім іншим настроєм. Підопічні Реброва досягли свого на 61-й хвилині поєдинку. Захисник Борнмута Ілля Забарний підключився до розіграшу кутового та головою переправив м'яч у сітку воріт "червоних левів". 2:1 – українці скоротили розрив у рахунку до мінімуму.

Відео голу Забарного

До речі, цей гол став дебютним для Іллі Забарного у синьо-жовтій футболці національної збірної.