Тренерський штаб на чолі з Саво Мілошевічем включив у заявку 27 футболістів. У списку є усі топові обличчя цієї європейської збірної.

Читайте також Без Ярмоленка: Мінспорту оприлюднило список футболістів на матч із Боснією і Герцеговиною

Заявка Боснії і Герцеговини

  • Воротарі: Ібрагим Шехич, Никола Василь, Кенан Пирич.
  • Захисники: Амар Дедич, Юсуф Газибегович, Елдар Чивич, Сеад Колашинац, Анел Ахмедходжич, Адріан Баришич, Деннис Хаджикадунич, Ренато Гойкович, Нихад Муякич.
  • Півзахисники: Раде Крунич, Гойко Цимирот, Іван Башич, Беньямин Тахирович, Міралем П’янич, Деніс Хусейнбашич, Харис Хайрадинович, Амар Рахманович.
  • Нападники: Едін Джеко, Ермедин Демирович, Харис Табакович, Неманья Билбія, Саїд Хамулич, Смаїл Превл’як, Дал Варешанович.

Цікаво, що є у списку футболісти, які виступають у ворожій Росії – Гойкович, Башич, Рахманович та Хамулич.

Переможець їх протистояння вийде у фінал відбору на чемпіонат Європи-2024, який відбудеться у Німеччині, де зіграє проти тріумфатора поєдинку Ізраїль – Ісландія (21 березня).

Відзначимо, що Міністерство молоді та спорту України 4 березня оприлюднило основний та резервний список збірної України на матч проти Боснії і Герцеговини. Однак цей склад є попереднім і не офіційним на важливу гру відбору на Євро.

До 10 березня на офіційному сайті УАФ з'явиться остаточний список гравців, які допоможуть команді Реброва у відбірковому поєдинку.