Джерело: 24 канал

Вест Хем – Ліверпуль 1:3

Голи: Доусон, 87 – Салах, 57, 68, Вейналдум, 84

Дивіться також Аталанта несподівано поступилася Лаціо у Серії А: Маліновський зіграв половину матча – відео

Господарі протрималися на рівних з чемпіонами Англії лише тайм, а в другій 45-хвилинці "мерсисайдців" прорвало. Спочатку на 57-й хвилині партнери серією коротких передач вивели Мохаммеда Салаха на ударну позицію, той розхитав захисника і пробив точнісінько в кут воріт Фабьянскі.

Другий гол через 11 хвилин знову забив єгиптянин, однак тут вирішальну роль зіграла ідеальна передача від Шакірі.

На 84-й хвилині атака "червоних" з великою кількістю коротких пасів увінчалася взяттям воріт у виконанні Жоржиньйо Вейналдума.

На все це "молотобійці" відповіли голом престижу у виконанні центрбека Крейга Доусона, який забиває другий матч поспіль.

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко з'явився на полі на 62-й хвилині зустрічі, замінивши Пабло Форнальса, проте гольовими діями не відзначався.

У підсумку – 1:3 на користь Ліверпуля. Мерсисайдці набрали 40 очок і піднялися на третє місце АПЛ, а Вест Хем з 35 балами залишився п'ятим.