Наш співвітчизник з'явився на полі відразу перерви за рахунку 1:0 на користь гостей, пише 24 канал.

Дивіться також Стала відома зарплата українця Коваленка в Аталанті

Українець не відзначився результативними діями, але допоміг своїй команді звести поєдинок до нічиєї.

У кінцівці першого тайму Мопе вивів гостей вперед, проте після перерви Джонсон зрівняв рахунок. Брайтону вдалося знову повести в рахунку після точного удару Данка. Нічию "молотобійцю" приніс гол Соучека на 82-й хвилині.

• Для українця цей матч став сьомим в поточному розіграші АПЛ і одинадцятим в сезоні у всіх турнірах. Поки Ярмоленко відзначався тільки в матчах Кубка Ліги – два голи і три асисти.
  • Вест Хем йде на 10-й позиції в АПЛ. У Брайтона – 16 місце. У наступному турі "молотобойці" 29 грудня зіграють з Саутгемптоном, а Брайтон в цей же день буде битися проти Арсеналу.