Феєрія українок продовжується

Україна виборола перше "золото" на турнірі в Угорщині. Українки стали найкращими в командних змаганнях у довільній комбінації, пише 24 канал.

Варте уваги Українські синхроністки знялися з чемпіонату світу через російську музику

Україну представляли десять спортсменок: Марта Фєдіна, Марина й Владислава Алексіїви, Олеся Дерев'янченко, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.

Наші синхроністки стали найкращими у кваліфікації. У фіналі їм вдалося також продемонструвати найкращий результат. Їхній виступ оцінили у 95.0333 бали. Друге місце посіла збірна Японії (93.5667 бала), а трійку призерок замкнула Італія (92.0333).

Призери в командних змаганнях у довільній комбінації

1. Україна – 95.0333
  2. Японія – 93.5667
  3. Італія – 92.0333

Нагороди українок в Угорщині

• "Золото" в командних змаганнях є третім для України.
  • Першу нагороду виборола призерка Токіо-2020 Марта Фєдіна. Українка здобула срібну медаль в артистичному плаванні.
  • Ще одне "срібло" в технічному дуеті вибороли Марина та Владислава Алексіїви. Для сестер це дебютний чемпіонат світу в кар'єрі. Раніше вони здобували п'ять медалей Світової серії в дуеті, зокрема дві золоті 2019 року.