"Це буде важко"

Матч Шотландія – Україна мав відбутися 24 березня, але через повномасштабне вторгнення Росії ФІФА перенесла його на червень.

Читайте також Ярмоленко проти того, аби збірній Україні "подарували" путівку на чемпіонат світу

Тренер шотландців дещо сумнівається у тому, що поєдинок відбудеться у червні. Він вважає, що за таких умов українцям буде не просто грати.

Якщо ви запитаєте мене, чи відбудеться ця зустріч в червні, то я відповім, що це буде важко. Якщо говорити чесно про нинішню ситуацію, то важко уявити подібне,
– сказав наставник збірної Шотландії.

"Це ж не просто матч. Вони повинні зібратися, провести тренувальний збір, щоб підготуватися до такої важливої ​​гри. Андрій Шевченко, якого я знаю ще з Челсі, дуже добре розповів про цю ситуацію і сказав, що вони хотіли б переможець визначився на футбольному полі.

Але враховуючи ситуацію, що склалася, я думаю, що їм потрібно дати якомога більше часу, щоб спробувати зробити цей матч можливим", – зазначив фахівець.

"Ми сподіваємось і молимося, щоб ситуація покращилася"

Наші суперники сподіваються, що ситуація найближчим часом вирішиться, і українці зможуть гідно виступити.

"Це просто жахлива ситуація. Чим раніше ми дізнаємося, що гратимемо проти України в Шотландії, тим краще, тому що це означатиме, що війна закінчилася. Тоді всі ми спробуємо рухатися вперед.

Ми сподіваємось і молимося, щоб ситуація покращилася, щоб матч відбувся. Але ми повинні керуватися правила ФІФА та УЄФА і, перш за все, ситуацією в Україні", – додав Кларк.