Подкопаєва: Ви розумієте, що взагалі відбувається

Титулована українська спортсменка не стала мовчати, як це робить ворожий російський народ. Лілія Подкопаєва розповіла реалії, які вже починаються та чекають на Росію у майбутньому.

Читайте також "Толя, як ти будеш із цим жити": звернення до Тимощука, який "годує" Росію під час війни

Олімпійська чемпіонка здивована тим, що росіяни не розуміють, що ця війна торкнеться не лише українців. Народ країни-агресора зазнає ще більших збитків.

"Росіяни, ви розумієте, що взагалі відбувається? Як ця війна торкнеться особисто тебе? Вона матиме жахливі економічні наслідки. Втрата роботи та скорочення. Поточна робота закриється, а нову просто не знайдеш. Ти навіть не зможеш прогодувати себе, бо рубль упаде. Також працює загроза війни у ​​Росії", – сказав колишня гімнастка.

"Виходьте на площі своїх міст"

Подкопаєва закликала росіян не сидіти, не мовчати, а виходити на головні площі своїх міст на мітинги. Українка зазначила, що росіяни своїми протестами мають шанс зупинити війну в Україні, яку розпочали російські війська.

Тяжкі економічні наслідки – ось як це торкнеться тебе. Тому ти маєш реальний шанс зупинити це все. У будні дні о 19:00 та у вихідні о 14:00 виходьте на площі своїх міст. Ти маєш реальний шанс зупинити війну. Я розумію, ви боїтеся путіна та його репресій. Але зараз вся армія знаходиться в Україні, і ти маєш реальний шанс зупинити війну,
– закликала Подкопаєва.

Спортсменка попросила своїх підписників про максимальне поширення її відео, щоб усі росіяни дізнались, що насправді коїться в Україні. Ніяка тут не "мирна операція", а справжня війна та вбивства мирних жителів та дітей.

Звернення Лілії Подкопаєвої

  • Лілія Подкопаєва проживає за кордоном, але не забуває про Батьківщину, яка переживає жахливі часи. Олімпійська чемпіонка веде активну боротьбу за справедливість в інформаційному просторі проти росіян, які не вірять у війну в Україні.
  • Нагадаємо, що Подкопаєва є володаркою трьох олімпійських нагород, які усі здобула в Атланті-1996.

Текст публікації з інстаграму Лілії Подкопаєвої

Росіяни, рятуйте себе, виходьте на площі ваших міст!

По буднях 19:00. У вихідні 14:00. Головні площі ваших міст! Друзі, максимальне поширення у російських джерелах! РЕПОСТ.