Ним став Олександр Зінченко – автор першого м'яча у ворота шведів і гольової передачі на іншого героя матчу Артема Довбика. Саме Довбик, нагадаємо, забив для українців переможний гол.

Тут більше Заснути не зможу, – Довбик забив переможний гол і побив рекорд Платіні

Зінченко – Зірка матчу України проти Швеції

Збірна України обіграла команду Швеції в 1/8 Євро-2020 із рахунком 2:1. Так наша команда вперше в історії вийшла у чвертьфінал Чемпіонату Європи з футболу.

• Один із лідерів збірної Олександр Зінченко одразу після поєдинку отримав нагороду Зірка матчу від УЄФА.

Окрім якісної гри загалом – відзначимо, що Зінченко забив гол у першому таймі, а вже аж у другому екстратаймі віддав гольову передачу на Артема Довбика. Один із технічних спостерігачів УЄФА Патрик Боннер саме цим і пояснив вибір Зірки матчу:

• "Зінченко забив м'яч і зробив чудову передачу в епізоді з переможним голом".

До слова, Олександр Зінченко – не тільки Зірка матчу Україна – Швеція за версією УЄФА, а й кращий гравець двобою за версіями SofaScore і WhoScored. Від WhoScored він отримав оцінку 9,0, а від SofaScore – 8,8.

Дивіться також Ефектні танці у роздягальні: як гравці збірної відсвяткували вихід в 1/4 Євро-2020 – відео