Вже 24 березня європейські команди зіграють перші зустрічі плей-оф відбору чемпіонату світу-2022, i УЄФА вивчає можливість заборони показу цих матчів у Росії.

До слова УЄФА відреагувала на редагування відео з демонстрацією солідарності з Україною на російському ТБ

При цьому сама збірна Росії, яка мала грати з Польщею, отримала бан ФІФА через вторгнення в Україну, тому офіційні матчі їй зараз не світять.

Росія приховує заклики зупинити війну

  • Вже певно не є новиною, що російське телебачення намагається висвітлювати все лише зі свого "правильного" боку. Росіяни вдаються до різних махінацій навіть під час футбольних трансляцій.
  • На російському телебаченні під час трансляцій матчів відбувалось редагування відео з моментами протестів, демонстрацією солідарності з Україною та з прапорами України на стадіонах. Також були змінені антивоєнні повідомлення на рекламних щитах.
  • Російський "Матч ТВ" замінив кадри після виходу та голу Ярмоленка у Лізі Європи. Під час трансляції не було жодної української символіки.
  • Також на російському телебаченні заклеїли плашку "Зупиніть вторгнення" під час матчу Реал – Барселона. Ці слова замінили на емблему та назву іспанського чемпіонату.